• Waluta: PLN
  • zmień

Waluta:

61 855 13 92 sklep@ecotoys.eu

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

Zwroty i reklamacje

''
''
''
''
zwroty

Oficjalny sklep marki ECOTOYS powstał z myślą o wymagającym kliencie. Naszym celem jest nie tylko oferowanie produktów najwyższej jakości, ale i osiągnięcie możliwie wysokiego poziomu obsługi klienta, który przekłada się na zadowolenie z zakupu i całościowe postrzeganie marki.

Jeśli Twój zakup okazał się nietrafiony lub w jakiś sposób wadliwy postaramy się szybko rozwiązać tą sytuację, oferując naszym klientom wsparcie ma każdym etapie. Jeżeli chcesz zwrócić produkt masz na to 30 dni od momentu odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz zareklamować produkt lub zgłosić uszkodzenie przesyłki możesz zrobić to w szybki i prosty sposób. Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami na temat zwrotów.

Zwrot towaru:

Podstawowe informacje na temat zwrotu towaru:

Jeśli chcesz zwrócić wszystkie zamówione produkty lub tylko niektóre z nich w celu szybkiego zwrotu skontaktuj się z nami pod adresem zwroty@ecotoys.eu lub uzupełnił internetowy  formularza zwrotu, po uzupełnieniu którego o podstawowe informacje zakupowe, nr konta do zwrotu itp automatycznie otrzymasz wypełniony formularz zwrotu oraz etykietę nadawczą do wydruku.

Formularz należy dołożyć do paczki, natomiast etykietę umieść na opakowaniu, w którym będą odsyłane produkty, w taki sposób, aby był wyraźnie widoczny — zapewni to sprawny przebieg procedury zwrotu. Towar możesz odesłać dowolną firmą kurierską lub Pocztą Polska na adres z etykiety:

ECOTOYS
ul Logistyczna 31, Sady
62-080 Tarnowo Podgórne

Możemy też zaaranżować odbiór zwrotu przez naszego kuriera (opcja dodatkowo płatna) bezpośrednio z Twojego domu - skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Gdy towary znajdą się z powrotem w naszym magazynie, rozpoczniemy procedurę zwrotu pieniędzy. Środki powinny znaleźć się na Twoim koncie po 5–7 dniach od momentu potwierdzenia nadania przesyłki lub jej odbioru na magazynie ECOTOYS. Do zrealizowania zwrotu pieniędzy na konto potrzebne będą dane Twojego rachunku i banku, które koniecznie podaj podczas wypełniania formularzu zwrotu.

Pozostałe informacje na temat zwrotu towaru:

Zgodnie z obowiązującym prawem klient ma 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny (liczone od momentu odebrania przesyłki). Idąc za potrzebami naszych Klientów wydłużyliśmy ten termin do 30 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Zwracając zakupiony towar, klient pokrywa koszt przesyłki zwrotnej. Sklep zobowiązany jest zwrócić, razem z ceną towaru, koszt przesyłki w pierwszą stronę, jednak tylko do wysokości najtańszej przesyłki oferowanej przez sklep. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Najlepiej skontaktować się z Działem Zwrotów zwroty@ecotoys.eu oraz wypełnić elektroniczny formularz zwrotu.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez kupującego-konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że kupujący-konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (tak jak by to miało miejsce przy sprzedaży stacjonarnej).

 

Formy dostawy
Formy płatności
Partnerzy
Zwroty i reklamacje
Media społecznościowe
  •    
Kontakt
  • MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda
  • 62-080 Sady ul. Logistyczna 31,
  • Tarnowo Podgórne
  • 61 855 13 92
  • sklep@ecotoys.eu