• Waluta: PLN
  • zmień

Waluta:

61 855 13 92 sklep@ecotoys.eu

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

O Marce

O nas

ECOTOYS - z myślą o rodzinie

Naszą inspiracją są dzieci, dlatego w ECOTOYS znajdziesz wszystko, co pozwoli kreować radosny, pełen przygód i atrakcji Świat Dziecka. Zabawki nie mają przed nami żadnych tajemnic, wciąż tworzymy nowe rozwiązania lub udoskonalmy już istniejące, tak aby nasze produkty odpowiadały aktualnym trendom. ECOTOYS, to wspaniały świat drewnianych zabawek oraz produkty dla dzieci i niemowląt, dedykowane świeżo upieczonym rodzicom.

O nas

Kim jesteśmy?

Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, doskonale rozumiemy potrzeby innych i to jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka. Tworząc produkty stawiamy na bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę połączoną z nauką. Jesteśmy ECO - wybieramy drewno, materiał przyjazny środowisku i w pełni bezpieczny dla dzieci. Produkcje zabawek zlecamy wyłącznie wybranym producentom, takim którzy pozyskują drewno z własnych, planowanych zasobów.

OFERTA

Zabawa w naśladowanie

Odgrywanie ról i wcielanie się w rolę dorosłych, to jedna z ulubionych przez wszystkie dzieci zabaw. W ECOTOYS znajdziesz zabawki, dzięki którym Twoja pociecha będzie miała okazję wcielić się w rolę szefa kuchni, majsterkowicza i lekarza, czy odgrywać role bawiąc się w domku dla lalek. Do tego typu zabaw idealne będą nasze drewniane kuchnie, domki, warsztaty i inne mniejsze zestawy.

OFERTA

Zabawki wspierające rozwój

W ECOTOYS uważamy, że najlepsza zabawa, to ta połączona z rozwojem i nauką. Mamy dla Ciebie wiele propozycji zabawek edukacyjnych, które rozwiną zdolności motoryczne i manualne dziecka, a nawet pomogą w nauce kolorów, kształtów, pierwszych słów, liter i cyfr. W naszym sklepie znajdziesz drewniane kostki edukacyjne, klocki z sorterami kształtów, tablice manipulacyjne i wiele innych, stymulujących rozwój dziecka zabawek.

OFERTA

Akcesoria dla dzieci i rodziców

W ofercie ECOTOYS znajduą się wyłącznie dobrze przemyślane, starannie wykonane i bezpieczne zabawki w z drewna.

Przeznaczone są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, asortyment tworzy kilka podstawowych grup produktowych takich jak: drewniane domki dla lalek, zabawkowe kuchnie, klocki, jeździki i pchacze, zabawki edukacyjne itp.

 
Nasze sklepy

Gdzie kupisz produkty ECOTOYS?

Od wielu lat rozwijamy naszą sprzedaż oferując produkty na największych platformach zakupowych w Polsce oraz własnych sklepach internetowych. Lata doświadczenia i nieustanne podążanie za trendami e-commerce sprawiły, że nasza marka została wyróżniona i umieszczona w strefie marek allegro oraz empik. Dzięki wielu kanałom sprzedaży, produkty ECOTOYS zamówisz na jednym ze swoich ulubionych portali, zawsze w dobrej cenie, z bezpiecznymi płatnościami i błyskawiczną wysyłką.

Rozwój

ECOTOYS w Europie

Dzięki temu, że od wielu lat gościmy na targach branżowych w kraju i za granicą, nasze produkty dostępne są również na rynkach zewnętrznych. Dziś ECOTOYS, to marka rozpoznawalna w całej Europie, produkty z naszym logo dostępne są min. w Czechach, Estonii, Holandii, Grecji, czy Rumunii.


MULTISTORE ECOTOYS KRYSTIAN ŚLEBIODA

62-080 Sady, ul. Logistyczna 31
tel. 61 855 13 92
sklep@ecotoys.eu

Sprzedaż hurtowa - Polska:tel. +48 573 073 235 - Andrzej Siminiak
a.siminiak@multistore.pl

Export:

tel. +48 690 384 073 - Błażej Szubert
b.szubert@multistore.pl

tel. +48 573 162 709 - Filip Jeziorkowski
f.jeziorkowski@multistore.pl

Rachunek bankowy:

02 1050 1520 1000 0023 6101 9009 ( dla płatności krajowych )

Formy dostawy
Formy płatności
Partnerzy
Zwroty i reklamacje
Media społecznościowe
  •    
Kontakt
  • MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda
  • 62-080 Sady ul. Logistyczna 31,
  • Tarnowo Podgórne
  • 61 855 13 92
  • sklep@ecotoys.eu